Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Переваги нашої майстерні

Жителі Великого Дальника та інших передмість Одеси вважають за краще звертатися до нас не лише тому, що ми даємо їм можливість заощадити на транспортуванні пральної машини. Колектив нашого сервісного центру складається тільки з досвідчених майстрів. кожен із них займається ремонтом пралень не менше 10 років. Тому, щоб знайти будь-яку поломку, їм потрібні лічені хвилини.

Фахівці можуть провести вдома не тільки простий (заміна ременя, манжети люка, клапана, шлангів, патрубків) а й складний ремонт, наприклад, поміняти підшипники, хрестовину або барабан пральної машини. Усі роботи проводяться за один візит. У нас є власний склад запчастин, тому вам не доведеться чекати, доки з'явиться потрібна деталь – все необхідне завжди у наявності. Перед початком робіт обов'язково проводиться діагностика – таким чином виявляється точна причина поломки.

Вартість ремонту пральних машин у Великому Дальнику дуже доступна – не дорожче, ніж викликати приватного майстра. З розцінками на основні послуги можна ознайомитись на сайті. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, тому після ремонту пральні машини працюють також добре, як нові.

Ми обов'язково надаємо гарантію на всі виконані роботи та встановлені комплектуючі.

Який ремонт ми виконуємо?

Ви можете звернутися до нашого сервісного центру у разі виникнення будь-яких збоїв у роботі пральної машини. Наприклад, якщо апарат почав вібрувати, стукати, шуміти або видавати інші сторонні звуки. У цьому випадку може знадобитися заміна сальників, підшипників, противаг, амортизаторів.

У разі зупинки двигуна ми проведемо його ремонт або заміну вугільних щіток. Якщо пошкодження серйозні, можлива повна заміна двигуна.

Відсутність обертання барабана може бути наслідком попадання в бак стороннього предмета або обрив приводного ременя. Для вирішення цих проблем потрібно приблизно півгодини.

Часто наші клієнти скаржаться на те, що машина не віджимає або не полоще білизну, не наливає або не зливає воду, відсутнє нагрівання води. Такі проблеми можуть бути симптомами багатьох поломок, і для точного виявлення причин обов'язково проводиться діагностика.

Протікання можуть з'являтися через пошкодження або знос манжети люка, шлангів і патрубків. Майстер швидко замінить пошкоджені комплектуючі нові, і ви забудете про проблему надовго.

Що потрібно зробити перед приїздом майстра?

У жодному разі не намагайтеся розібрати пральну машину, щоб самостійно виявити поломку. Так ви лише ускладните завдання спеціаліста. Достатньо відключити апарат від мережі та звільнити поряд з ним достатньо місця для проведення ремонтних робіт. Якщо на дисплеї відображається код помилки, підготуйте інструкцію до пристрою. Після проведення ремонту наш співробітник дасть рекомендації щодо подальшої експлуатації прання – вони допоможуть уникнути повторення поломки.

0,2670 s
cache
12