Сервісний центр з ремонту пральних машин в Одесі

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Як відбувається ремонт пральних машин?

Наші майстри насамперед проведуть діагностику пральної машини, щоб визначити точну причину виникнення несправності. Професійний підхід у діагностиці несправностей дозволяє скоротити час ремонту та заощадити гроші. Виявивши причину поломки, визначивши, які саме комплектуючі вийшли з ладу, майстер зможе озвучити точну вартість ремонтних робіт. З приблизними цінами на ремонт пральної машини (без вказівки вартості деталей) ви можете попередньо ознайомитись на нашій майстерні.

Всі запчастини та комплектуючі оригінальні, відповідні марці та моделі прання. Деталі завжди є на нашому складі, це дозволяє нам усувати будь-які поломки швидко за один візит. Після закінчення ремонту ви отримуєте на руки документ із зазначенням терміну гарантії, що підтверджує нашу відповідальність за результати виконаних робіт. Якщо поломка протягом цього часу з'явиться знову, що малоймовірно з огляду на досвід наших майстрів, ми проведемо повторний ремонт абсолютно безкоштовно. Докладніше про умови гарантійного обслуговування читайте на сайті або дізнавайтесь у менеджерів.

Часті несправності в роботі пральних машин

Сучасні пральні машини, особливо вироблені відомими брендами, мають високий рівень надійності. Вони працюють настільки якісно, ефективно та тихо, що часом ми навіть не помічаємо їхньої присутності. Наші фахівці рекомендують звертати увагу на найменші збої в пральній машині, навіть якщо вони здаються незначними. Якщо вчасно не усунути дрібні неполадки, вони можуть потягнути за собою цілий шлейф додаткових поломок. Чим швидше буде усунуто несправність, тим дешевше в результаті коштуватиме ремонт пральних машин.

Як і будь-яка інша побутова техніка, під час роботи пральна машина видає певний шум. Шуміти може двигун, зливна помпа, барабан при обертанні, вода при нагріванні ТЕНом. Це нормально і не повинно викликати побоювань. Якщо шум посилюється, з'являються різні сторонні звуки у вигляді скрипу, гудіння, тріска, а також якщо вібрація машини під час роботи стає дуже сильною, краще звернутися до фахівця. Не варто відкладати дзвінок у майстерню доти, доки пральна машина повністю не зупиниться.

Ми допоможемо оперативну виправити, якщо ваша пральна машина не вмикається чи не реагує на команди, не віджимає білизну, не нагріває чи не зливає воду. Знайдемо і усунемо причину, з якої блимають індикатори на панелі управління апарату, не працює двигун, рветься білизна в барабані, з'являються протікання, а також допоможемо відкрити люк, що зламався, прочистити фільтри і видалити з бака випадково потрапили сторонні предмети. Сучасні пральні машини оснащені системами самодіагностики, за допомогою спеціальних кодів повідомляють про несправності. Коди можуть вказувати як на помилки в експлуатації (забули відкрити воду, перевантажили барабан), так і серйозні поломки, наприклад, збій модуля управління або вихід з ладу зливного насоса. Такі несправності вимагають професійного підходу, якщо не впевнені, що зможете самі впоратися з поломкою, краще не намагайтеся провести ремонт самостійно.

Ремонт пральних машин в Одесі та передмістях

Наш сервісний центр з ремонту пральних машин надає послуги у всіх районах Одеси та передмісті, таких як: Київський, Малинівський, Приморський, Суворовський, Чорноморськ, Великий Дальник, Усатове, Нерубайське, Крижанівка, Сухий Лиман, Іллічівськ, Овідіополь. Чекати на приїзд фахівця доведеться не більше години. Ви можете перенести його візит на будь-який інший зручний для вас час, просто уточніть це при зверненні до сервісного центру. Не варто ризикувати та намагатися відремонтувати пральну машину самостійно. Завдяки нашому сервісному центру, ви можете отримати професійну допомогу без зайвих фінансових витрат. За приїзд фахівця вам не доведеться переплачувати, послуга безкоштовна у разі згоди на ремонт.

Ремонт пральних машин LG та інших брендів

На сьогодні випуском пральних машин займаються практично всі виробники побутової техніки. Серед тих, хто випускає апарати преміум-класу, почесні місця посідають компанії Miele, AEG, Bosch (Німеччина), Asko, Electrolux (Швеція). Їхні моделі відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби, проте коштують досить дорого.

Серед пралень середньої цінової категорії великим попитом серед покупців мають моделі корейських виробників LG і Samsung, німецької фірми Siemens, італійської компанії Hotpoint-Ariston. Їх відмінними рисами є непогана якість складання, а також великий перелік програм та додаткових функцій.

Не менш популярні недорогі пральні машини, які виробляють компанії Zanussi, Candy (Італія), Beko (Туреччина), Atlant (Білорусь), Hansa (Німеччина). Ці апарати немає технічних «наворотів», але працюють цілком ефективно.

Навіть якщо репутація виробника не викликає сумнівів, а пральна машина коштує досить дорого, це не гарантує, що їй не знадобиться ремонт. На працездатність техніки впливають умови експлуатації, якість водопровідної води і прального порошку, рівень напруги в електромережі.

Нашому сервісному центру з ремонту побутової техніки понад 15 років

Наш сервісний центр здійснює ремонт пральних машин в Одесі вже понад 15 років. За весь цей час ми практично не отримували негативних відгуків, оскільки дуже серйозно ставимося до своєї роботи. В іншому випадку ми не змогли б успішно конкурувати на ринку ремонтних послуг цілих півтора десятиліття. За час нашої роботи ми полагодили величезну кількість пральних машин. Якщо їх поставити один на одного, піраміда вийшла б набагато вище за єгипетські. Тільки протягом одного року кожен із наших майстрів ремонтує близько 600 пральних машин.

Ви можете бути впевнені в майстрі, який приїде до вас, щоб відремонтувати пральну машину, він відмінно розуміється на своїй роботі. Ми не приймаємо до колективу випадкових людей з вулиці, всі наші майстри проходять атестацію. Закінчивши роботу, наш співробітник обов'язково дасть вам кілька цінних порад щодо подальшої експлуатації пральної машини. Слідуючи рекомендаціям, ви зможете запобігти виникненню поломок у майбутньому.
 
Мы благодарим всех наших клиентов за то, что в течение 15 лет они доверяли именно нам ремонтировать стиральные машины. Надеемся, что и вы воспользуетесь услугами нашего сервисного центра. Гарантируем – вы обязательно останетесь довольны.

Нові відгуки

 • Ремонтували стару пральну машину LG. Майстер приїхав протягом години, всі запчастини у майстра вже були з собою. Ремонт зайняв не більше години. Дали чек та виписали гарантію.

  Вікторія
 • Викликав майстра полагодити машинку Zanussi. Майстер пунктуальний, приїхав у призначений час. Ремонт зробив швидко, і найголовніше для мене недорого. Дякую сервісу.

  Андрій
 • Моя пральна машина Indesit перестала зливати воду у суботу. Знайшла цей сервіс, залишила заявку. Майстер передзвонив, уточнив модель, і за кілька годин у мене вдома лагодив машину.

  Яна
 • Гарний сервіс, допомогли відремонтувати пральну машинку Samsung протягом дня. Ціни прийнятні, я задоволена всім. Дякую.

  Ціля
 • Моя пральна машина Bosch не нагрівала воду. Думав уже її міняти. Дякуємо сервісу за ремонт. Машинка працює як нова.

  Давид Маркович
Ремонт Пральних машин Одеса | Професійне обслуговування та гарантія якості - 4

Чому ми?

Ремонт Пральних машин Одеса | Професійне обслуговування та гарантія якості - 5

Як викликати майстра?

Ремонт Пральних машин Одеса | Професійне обслуговування та гарантія якості - 6

Як довго майстер ремонтуватиме машинку? Мені треба спланувати час.

0,8074 s
cache
8