Ціни на ремонт пральних машин в Одесі.

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Ви коли-небудь стикалися з проблемами зі своєю пральною машиною в Одесі? Якщо так, то ви знаєте, що може бути досить складно визначити, скільки коштуватиме її ремонт. Ми розповімо про ціни на ремонт пральних машин в Одесі, щоб ви могли легко оцінити бюджет своєї машини і не потрапити в пастку непередбачених витрат.

Ремонт пральних машин – це один із найпоширеніших видів послуг, що надаються в Одесі. На жаль, не завжди можна зрозуміти, скільки коштуватиме ремонт до того, як фахівець приїде на місце. Проте, ми провели дослідження ринку послуг з ремонту пральних машин в Одесі та готові поділитися з вами інформацією про те, які послуги надаються та скільки вони можуть коштувати.

Які послуги надаються під час ремонту пральних машин в Одесі?

 • діагностика несправностей;
 • заміна деталей;
 • чистка та обслуговування машини;
 • встановлення нових компонентів та пристроїв.

Звичайно, необхідні послуги залежатимуть від конкретних проблем, з якими зіткнулася ваша пральна машина.

Скільки коштує ремонт пральної машини в Одесі?

 1. Вартість ремонту пральної машини в Одесі залежить від багатьох факторів, включаючи:
 2. Тип поломки: Деякі поломки потребують заміни лише однієї деталі, в той час як інші можуть вимагати більш серйозного ремонту.
 3. Марка та модель машини: Різні виробники мають різну структуру та різні деталі, які можуть вплинути на вартість ремонту.

Рівень складності ремонту: Деякі типи ремонту, такі як заміна підшипників, можуть бути більш складними та тимчасовими, що також може вплинути на вартість.

У середньому, вартість ремонту пральної машини в Одесі може змінюватись від 500 до 3000 гривень залежно від складності роботи та витрат на запчастини.

Нові відгуки

 • Ремонтували стару пральну машину LG. Майстер приїхав протягом години, всі запчастини у майстра вже були з собою. Ремонт зайняв не більше години. Дали чек та виписали гарантію.

  Вікторія
 • Викликав майстра полагодити машинку Zanussi. Майстер пунктуальний, приїхав у призначений час. Ремонт зробив швидко, і найголовніше для мене недорого. Дякую сервісу.

  Андрій
 • Моя пральна машина Indesit перестала зливати воду у суботу. Знайшла цей сервіс, залишила заявку. Майстер передзвонив, уточнив модель, і за кілька годин у мене вдома лагодив машину.

  Яна
 • Гарний сервіс, допомогли відремонтувати пральну машинку Samsung протягом дня. Ціни прийнятні, я задоволена всім. Дякую.

  Ціля
 • Моя пральна машина Bosch не нагрівала воду. Думав уже її міняти. Дякуємо сервісу за ремонт. Машинка працює як нова.

  Давид Маркович
0,2298 s
cache
7