Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Як ми працюємо

Дослідні фахівці, допомога вдома, лояльні ціни, оперативність та справжня гарантія — ось неповний перелік наших переваг. Ми вузькоспеціалізований сервісний центр з відмінною технічною та кадровою базою, тому навіть для найскладнішої ситуації знайдемо фінансово вигідне та результативне рішення.

Працюємо у Суворівському районі Одеси, готові протягом години надіслати майстра до селища Шевченка та Котовського (Поскот), Пересипу, Слобідки, Лузанівки, Більшовика, Малого Куяльника чи Лиманчика. Будь-який мікрорайон або населений пункт передмістя — у нас досить широка мережа, тому вільний майстер, напевно, знайдеться недалеко від вас, і довго чекати на допомогу з ремонтом не доведеться. Перевозити пральну машину також не потрібно — більшість видів робіт здійснюються прямо на місці.

Коли варто звертатися до фахівця

Дослідний майстер підтвердить, що своєчасна діагностика та ремонт допомагають знизити можливі витрати. А ось ігнорування проблеми, і тим більше самостійні експерименти з обслуговуванням складної побутової техніки, лише погіршать ситуацію.

Ми рекомендуємо оформити заявку, викликати майстра та провести діагностику, якщо пральна машина не вмикається, відразу відключається після запуску або виявляє інші ознаки поломки:

 • теча, перелив, проблеми з люком;
 • сторонні звуки чи запахи;
 • сліди мастильних матеріалів на одязі;
 • збій у роботі функцій;
 • відмова активувати окремі програми;
 • відсутність індикації;
 • засіб дренажної та наливної систем;
 • порушення температурного режиму та інших параметрів прання.

Пам'ятайте, що недооцінені проблеми з експлуатацією найчастіше спричиняють серйозні витрати на ремонт. Не варто ризикувати — телефонуйте нам і ми надішлемо майстра до Суворовського району Одеси прямо в день звернення.

Чому професійний сервіс кращий за послуги приватника

Далеко не всі кваліфіковані фахівці розбираються у влаштуванні електронних компонентів сучасних пральних машин, що вже говорити про власника і так званих «народних умільців».

У нас працюють співробітники, за плечима яких більш ніж десятирічний стаж обслуговування пральних машин від різних виробників. Такі майстри не припустяться помилок при діагностиці, не зламають елементи конструкції і не порвуть проводку при розбиранні. Але головна перевага професійного сервісу — ми намагаємося полагодити деталь, якщо це можливо. Ми проводимо композитну пайку, змінюємо зношені елементи вузла, робимо безліч інших процедур, щоб продовжити термін служби комплектуючих. Приватники роблять інакше: просто купують запчастини, і не завжди еталонної якості. Співпрацюючи з нами, ви знатимете напевно, що при ремонті пральної машини не використовувалися б/в та неякісні деталі. Переважно ми використовуємо оригінальні запчастини, що дає можливість надати клієнту розширену гарантію.

Відповідальність наших майстрів

Тоді як деякі виконавці видають клієнту візитку на повторну поломку, ми підписуємо акт виконаних робіт і даємо талон, що дає право на гарантійне обслуговування. Термін дії документів залежить від складності поломки, в середньому – ndash; від 3 до 12 місяців. Протягом цього природа ви отримуєте право безкоштовно провести ремонт пральної машини, якщо поломка станеться вдруге. Уточнити деталі та вартість послуг, а також викликати майстра у Суворівській раній Одеси можна за телефоном. Заявки приймаються і на сайті, обробка — протягом дня.

0,7985 s
cache
12