Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Основні причини виникнення поломок

Будь-яка, навіть найнадійніша, побутова техніка з часом потребує відповідного технічного обслуговування та заміни зношених деталей. В іншому випадку власникам доводиться стикатися з низкою різних несправностей, а також остаточною поломкою та відповідним, дорогим ремонтом.

Однією з найпоширеніших неполадок, які доводиться усувати майстрам нашого сервісу, є нагрівальний елемент, що перегорів (ТЕН). Як правило, він є витратним елементом та підлягає заміні у встановлений термін. Однак низька якість водопровідної води призводить до утворення накипу, що осідає нальотом на ТЕН і інших металевих поверхнях пральної машини. Згодом такий наліт призводить до суттєвого зниження експлуатаційних характеристик нагріву та остаточного перегорання деталі.

Окрім накипу, причиною виникнення поломок нерідко стають засмічення. У процесі експлуатації машини в її стоку накопичується велика кількість різноманітного сміття, що складається з волосся, вовни свійських тварин, ниток, нерозчинного залишку миючих засобів і частинок накипу, що відкололися. Такий засмічення заважає нормальному відводу води з бака, а також створює додаткові навантаження на зливний насос (помпу). Тому слід ретельніше оглядати кишені одягу перед завантаженням у баран або використовувати спеціальні мішки для прання. В іншому випадку дрібні сторонні предмети (монети, гудзики, шпильки, фурнітура) можуть заклинити лопатки насоса та вивести його з ладу.

Переваги послуг нашого сервісу

Потрібен терміновий ремонт пральної машини в Усатовому? Наш сервісний центр здивує вас грамотним, професійним підходом та високою якістю послуг. Надійність та довговічність усіх виконаних робіт обумовлюються використанням виключно оригінальних або рекомендованих виробником комплектуючих та витратних елементів. Вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку після проведення детальної діагностики та залежить від серйозності виявлених несправностей, а також ціни на запчастини, що вимагають заміни. Після закінчення ремонту кожен клієнт отримує офіційну гарантію, що поширюється на всі роботи та комплектуючі, що замінюються.

Для того, щоб викликати майстра з ремонту пральних машин в Усатове, необхідно зв'язатися з нами по телефону або залишити заявку на сайті, вказавши контактну інформацію, а також бажаний час проведення ремонту. Як правило, в більшості випадків, обслуговування та ремонт здійснюються безпосередньо вдома, що дозволяє заощадити час та гроші. Крім того, власнику машинки немає необхідності везти її в майстерню та назад, що також потребує певних витрат за часом та фінансами. Швидкий прийом заявок дозволяє здійснити ремонт у день виклику.

0,3706 s
cache
12