Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Вища якість обслуговування!

Сервісний центр займається обслуговуванням тільки пральних машин – ми відмовилися від ремонту іншої побутової техніки, щоб розвиватись в одному напрямку. Робота не на кількість, а на якість – основний принцип майстерні, який дозволяє нам ефективно лагодити прання різної конструкції, габаритів, брендів. Фахівці знають все про сучасні пральні машини, у тому числі і «розумних» моделях із широким функціоналом.

Майстра з нашого СЦ – справжні професіонали своєї справи, які враховують конструктивні особливості прання різних виробників. Діагностика займає мінімум часу, як і сам ремонт, тому що ми цінуємо ваш і свій час.

Звертаючись до нашого сервіс-центру, можете не турбуватися, що доведеться довго чекати, поки майстер приїде за потрібною адресою. Завдяки мобільності обслуговування ми охоплюємо широку географію клієнтів у Приморському районі та практично блискавично реагуємо на ваші заявки! У більшості випадків замовники отримують справну техніку в день звернення.

Тільки нові та надійні комплектуючі

Якщо під час сервісу прання спеціаліст виявить, що несправність викликана псуванням якогось вузла, ми без проблем його замінимо. І не на якусь запчастину б/в, а на нову фірмову комплектуючу. Марка нової запчастини та пральної машини повинні збігатися, інакше такий ремонт не буде ефективним на всі 100%. «Рідні» комплектуючі ідеально вписуються в механізм, служать довше та надійніше. На нашому складі зберігаються запчастини всіх відомих брендів, в оригінальності продукції ви можете не сумніватися: на деталі, що використовуються, є гарантія від виробника.

Розширена гарантія

Під час обслуговування пралень у Приморському та інших районах Одеси наша майстерня надає комплексну гарантію на всі типи ремонту. Ремонт пральних машин в Аркадії, Фонтані, Молдаванці або центрі, на будь-який ремонт ми даємо гарантію. Ми вважаємо, що це показник професіоналізму та надійності для сервісного центру, який відповідає за свою роботу. Гарантійний документ захищає клієнта від непередбачених витрат, якщо пральна машина знову почне збоїти. У такому разі варто зателефонувати нам, і майстер проведе діагностику вузла. Якщо поломка виявиться гарантійною, він проведе повторний ремонт, але повністю безкоштовний. За виїзд фахівця та діагностику ви в жодному разі не платите, якщо даєте згоду на сервіс техніки.

Доступні ціни!

Навіть за найскладніших поломок ми пропонуємо максимально вигідні ціни на ремонт пральної машини. Наші майстри роблять все, щоб сервіс обійшовся вам якомога дешевше, і вже точно не накручують вартість обслуговування. За комплектуючі, використані під час ремонту, додаткової плати не стягується!

Дзвоніть у будь-який день тижня та замовляйте ремонт прання у Приморському районі – швидкі терміни, мінімальну вартість та ефективність сервісу гарантуємо! Майстри виїжджають додому теж щодня – ndash; менеджер допоможе підібрати оптимальний час.

0,3010 s
cache
12