Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Як правильно оформити заявку?

Найголовніше при оформленні заявки на ремонт пральної машини в Крижанівці – чітко описати проблему, тобто симптоми поломки. Це дозволить майстру приблизно визначити причину неполадки та взяти з собою необхідні інструменти та запчастини.

Заявку можна залишити за телефоном – Наші менеджери також працюють без вихідних. На сайті є спеціальна форма, за допомогою якої ви можете замовити зворотній дзвінок. Всі звернення обробляються протягом декількох хвилин.

Обов'язково назвіть диспетчеру модель та марку пральної машини. Інформація вказана на корпусі або в інструкції. Також вкажіть, коли має приїхати майстер. До його приїзду відключіть стиралку від мережі, але не намагайтеся розібрати її – так майстру буде важче працювати.

Коли звертатися до майстра?

Звертатися до майстерні рекомендується за будь-якого збою в роботі пральної машини. Йдеться зараз не тільки про повну зупинку апарату або невиконання будь-яких функцій (не віджимає, не полоскає, не наливає або не гріє воду тощо). Багато неполадок спочатку проявляють себе не настільки явно, проте визначити, що зі пралькою щось не так, все ж таки можна. Наприклад, за наявності сторонніх звуків під час роботи: гулу, скреготу, сильної вібрації. Часто вони є провісниками руйнування підшипникового вузла чи неполадок у системі амортизації. Якщо не вирішити причину своєчасно, з'являються додаткові поломки – руйнування хрестовини, пошкодження ТЕНу, двигуна тощо.

Більшість пральних машин оснащуються системами самодіагностики. У разі виникнення проблеми робота апарата зупиняється, а на дисплеї з'являється код помилки, який можна розшифрувати за допомогою інструкції. Часто він повідомляє про серйозні проблеми, наприклад, порушення роботи двигуна, зливного насоса або поломки модуля управління. Всі ці ситуації потребують втручання спеціаліста.

Наші майстри можуть впоратися з будь-якою поломкою пральної машини завдяки своєму великому досвіду роботи. А він у кожного з наших співробітників не менше 10 років. Тому ви можете сміливо довірити їм навіть найдорожчу пральну машину.

Ремонтуємо з гарантією

Ще одна причина, через яку жителі Крижанівки вважають за краще замовляти ремонт пральних машин саме у нас, – надання офіційної гарантії. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, тому не сумніваємося в тому, що після ремонту пралка безперебійно працюватиме протягом декількох років. Однак можливість повторення поломки не можна виключати, тому майстри обов'язково видають усім замовникам гарантійні документи. Варто зауважити, що скористалися ними всього 2% наших клієнтів. у всіх інших техніка пропрацювала набагато довше за гарантійний термін. Якщо поломка, з якою ви до нас звернулися, відбудеться повторно, доки діє гарантія, ми полагодимо пральну абсолютно безкоштовно.

0,2448 s
cache
12