Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Насторожуючі симптоми – привід звернутися до майстра

Далеко не всі поломки пральної машини призводять до повної зупинки апарата. При виникненні деяких проблем прання продовжує працювати, але при цьому виникають найрізноманітніші сторонні звуки. Наприклад, скрип, сильне гудіння, стукіт, скрегіт. Може посилюватися вібрація апарату, особливо під час віджимання.

Оскільки прання працює, ці симптоми часто ігноруються. Своєчасне виявлення їх причини може запобігти виникненню дуже серйозних несправностей, через які апарат часто повністю виходить з ладу. Сторонні звуки можуть свідчити про руйнування підшипників і хрестовини, протікання сальників, знос амортизаторів, пружин, противаг. Заміна компонентів, що вийшли з ладу, допомагає повністю вирішити проблему, уникнувши ускладнень.

Звернутися до майстра слід, якщо пральна машина не виконує жодної або декількох функцій. Наприклад, не наливає чи не зливає воду, не гріє її, не полоще чи не віджимає білизну. Навіть якщо решта функціоналу працює нормально, дзвінок у сервісний центр краще не відкладати. Провівши діагностику, майстер швидко виявить та усуне причину проблеми.

Звертайтеся до нас, якщо пральна машина перестала вмикатися, не обертає барабан, на її панелі керування світяться всі або кілька індикаторів. Терміновий ремонт потрібен і при появі протікання. Калюжа води поруч із працюючим апаратом може призвести до ураження електричним струмом або короткого замикання.

Як оформити заявку?

Щоб замовити ремонт пральної машини будь-якої марки в Малиновському районі Одеси, зателефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті, або замовте зворотній дзвінок за допомогою спеціальної форми. Зв'язався з вами менеджеру назвіть марку і модель техніки, опишіть симптоми поломки. Усі інструменти та комплектуючі, які знадобляться для ремонту, майстер привезе із собою. Приїхати він може вже за годину.

Якісні комплектуючі та гарантія

Ми зацікавлені в тому, щоб після ремонту ваша пральна машина прослужила якомога довше, оскільки цінуємо свою репутацію. Тому наші співробітники використовують лише оригінальні запчастини, що відповідають марці та моделі прання.

На всі види робіт, а також встановлені комплектуючі ми надаємо гарантію. Документ ви одержуєте від майстра після закінчення ремонту. Гарантійний термін може становити від 3 місяців до року, залежно від стану техніки та складності поломки. Ви зможете звернутися до нас для проведення безкоштовного ремонту, якщо поломка повториться в зазначений період. Однак ця послуга вам, швидше за все, не знадобиться – наші майстри добре знають свою справу. Їхній досвід роботи становить мінімум 10 років.

0,2496 s
cache
12