Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Обслуговуємо весь Київський район

Корінним одеситам не доведеться пояснювати майстрам, як проїхати на Великий Фонтан, Селище Моряків чи Чорноморку (Люстдорф): їм уже напевно доводилося ремонтувати пральні машини в Київському районі, тож ризик запізнитися через слабке знання міста дорівнює нулю. Наші фахівці досконально вивчили селища Совіньйон, Чубаєвський (Чубаївку), Суднобудівник вони готові приїхати, щоб виконати ремонт вашої пральної машини швидко та якісно.

Обслуговування вдома зручне для всіх: майстрам буде простіше поставити діагноз та усунути несправність, якщо перед початком ремонту вони оглянуть місце встановлення пральної машини та перевірять правильність підключення. Власникам техніки візит фахівця додому теж зручний: не доведеться везти пральну машину на інший кінець Київського району, а потім забирати її після ремонту. Транспортування – це і додаткові витрати, і ризик пошкодження пральної машини. Тому дуже багато одесити відмовляються від візитів у майстерні на користь виклику фахівця додому.

Висока якість послуг за розумною ціною!

 

У чому секрет хорошого ремонту пральних машин? Якщо проаналізувати роботу одеських сервіс-центрів, то можна назвати кілька важливих складових. Головне – досвід майстра, його вміння правильно визначити причину поломки та впоратися з проблемами будь-якої складності. Важливим є і використання якісних запчастин. Китайські деталі коштують недорого, але й працюють недовго, тому багато сервіс-центрів не наважуються надати на такий ремонт гарантію. Остання складова успіху – ndash; відповідальне ставлення до роботи. У нашому сервісному центрі весь процес ремонту пральних машин базується саме на цих трьох компонентах. Це дозволяє надавати мешканцям Київського району тривалу гарантію на ремонт пральних машин.

Іноді нас запитують, чому співробітники не беруть надбавок за терміновість чи приїзд додому до замовника. Справа в тому, що у нашому сервісі не прийнято наживатися на проблемах земляків. Ціни, які ви побачите в прайсі, включають оплату праці кваліфікованих фахівців і вартість запчастин. Оплата діагностики провадиться лише у разі відмови від ремонтних послуг – тільки для компенсації транспортних витрат майстра.

Починаємо продукцію будь-яких брендів!

Якою б пральною машиною ви не користувалися, ми охоче знайдемо для вас усі необхідні запчастини та виконаємо ремонт на найвищому рівні. Ми готові відремонтувати моделі найвідоміших брендів: Electrolux, Bosh, Zanussi, Candy, Beco, Ariston, Indesit та багато інших. Компактні вбудовувані та повнорозмірні окремо, вертикальні та фронтальні, пральні машини з сушінням або парогенератором – ми готові відремонтувати будь-яку з них.

Звернувшись до нас, ви отримаєте можливість переконатися в тому, що ремонт пральних машин в Одесі може бути недорогим, якісним та швидким. Скористайтеся послугами досвідчених фахівців, і ви, напевно, захочете поповнити список наших постійних клієнтів. Будемо раді замінити все, що може зламатися в пральній машині, – від гумової манжети або кнопки включення до електродвигуна та підшипників!

0,3774 s
cache
12