Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Переваги обслуговування вдома

Пральну техніку не можна назвати компактною, тому її транспортування – питання непросте. Якщо ви вирішите звернутися до стаціонарного сервісного центру, доведеться витрачатися на перевезення, можливо, наймати вантажників і таке інше. Це вимагатиме не лише додаткових грошових витрат, а й займе багато часу. З нашої майстерні ці проблеми відпадають самі по собі, тому що обслуговування проводиться вдома замовника. Вам потрібно лише зателефонувати, призначити час для ремонту та дочекатися спеціаліста – решту ми беремо на себе.

При замовленні ремонту пральної машини в нашому СЦ ви заощаджуєте час, гроші та сили, зате можете бути абсолютно впевнені у високій якості послуг! Ми обслуговуємо клієнтів із різних районів Чорноморська. Неважливо, де ви мешкаєте – у центрі, на околицях, – довго чекати на приїзд майстра не доведеться. Якщо замовник звертається вранці, висока ймовірність ремонту того ж дня!

Робимо сервіс ефективніше!

Перший етап обслуговування у будь-якому випадку – це діагностика прання. Проводиться повний огляд механізму незалежно від симптомів. Навіть якщо ви впевнені в конкретній несправності, це не означає, що в машинці не може бути побічних поломок в інших вузлах – ось чому так важлива комплексна діагностика техніки. Ця послуга, при подальшому ремонті, безкоштовна, як і виїзд фахівця додому. Тільки після обстеження пральної машини майстер назве точну ціну ремонту та термін гарантії. Наступні роботи проводяться лише за вашою згодою.

Якщо сервіс передбачає заміну якихось деталей, наш СЦ використовує лише нові та оригінальні комплектуючі. У нас є цілий склад запчастин безлічі сучасних брендів – ми гарантуємо ефективний ремонт пральної машини будь-якої марки. Наша майстерня не працює з вживаними комплектуючими, які можуть вийти з ладу швидше, ніж закінчиться гарантія. Репутація для нас набагато важливіша за – ми хочемо стати найнадійнішою майстернею в Чорноморську!

Починаємо з гарантією!

Наш СЦ лагодить пральні машини з офіційною гарантією, причому розширеною. Не плутайте з гарантією на саму пральну машину: наш документ поширюється на надані послуги та використані комплектуючі. При отриманні гарантійного талона ознайомтеся з умовами, вказаними в ньому. Наприклад, якщо повторна поломка прання виникає внаслідок ударів, нестабільної напруги в мережі та інших незалежних від нас факторів, вона не вважається гарантійною. В інших випадках ми зобов'язуємося провести ремонт власним коштом.

Хоч гарантійних випадків у нашій практиці практично не було, СЦ все одно відповідає за роботу своїх спеціалістів. Звертайтесь онлайн або за телефоном, щоб викликати майстра додому у Чорноморську! А щоб приблизно зрозуміти скільки буде коштувати сервіс, рекомендуємо заглянути в прайс.

0,3550 s
cache
12