Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику в зручний для Вас час
 • Оригінальні запчастини
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс в Одесі
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 820 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Приватний майстер чи сервісний центр?

Багато жителів передмістя Одеси помилково вважають, що виклик приватного майстра обійдеться дешевше. Однак заощадити виходить далеко не завжди. Наприклад, за виїзд до Нерубайського приватник візьме набагато дорожче, ніж за візит у межах міста. А в нас розцінки не збільшуються в залежності від місця проживання замовника. У разі згоди на проведення ремонту за виїзд майстра та діагностику взагалі не доведеться платити.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на ремонт пральних машин в Одесі та передмісті. Розцінки практично не відрізняються від тих, що їх пропонують приватники. Але наші співробітники ніколи не використовують неякісні комплектуючі (вживані деталі або дешеві аналоги), а також не змушують клієнтів чекати на доставку запчастин. У нас є власний склад, на якому завжди є все необхідне для ремонту пральних машин будь-яких марок.

Якщо приватний майстер у процесі роботи припуститься помилки, і поломка знову повториться незабаром після проведення ремонту, ви навряд чи зможете змусити його полагодити пральню безкоштовно – адже жодних доказів проведення робіт (чеків, гарантійних талонів, актів тощо) приватники зазвичай не видають. Наші співробітники відповідають за результати своєї роботи. Вони обов'язково видають клієнтам документи із зазначенням терміну гарантії. Якщо поломка виникне знову, ми полагодимо пральню безкоштовно.

Тому, якщо вам потрібний майстер з ремонту пральних машин у Нерубайському, звертайтесь до нашого сервісного центру. Наш співробітник приїде того ж дня і усуне будь-яку поломку. як просту, так і складну.

Які прання ми ремонтуємо?

Сервісний центр займається ремонтом всіх популярних марок пральних машин: Indesit, Miele, LG, Samsung, Candy, Zanussi, AEG, Gorenje та багатьох інших. При цьому ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі, що продовжує термін служби техніки. Наші фахівці можуть відремонтувати прання як з горизонтальним, так і з вертикальним завантаженням.

Послуги, які можна замовити

Більшість проблем у роботі пральних машин викликано виходом з ладу комплектуючих внаслідок природного зношування або порушення правил експлуатації. Як правило, відновити пошкоджену деталь, за рідкісними винятками, не вдається, тому нашим майстрам доводиться здійснювати заміну. У нас ви можете замовити встановлення нового ТЕНу, підшипників та сальників, барабана, щіток двигуна, зливного насоса, приводного ременя, шлангів та патрубків, манжети люка, клапанів, електронного модуля.

Бо багато проблем мають схожі симптоми, перед тим, як почати ремонт пральної машини, фахівець проводить діагностику. Дуже допомагають у визначенні поломки коди помилок, що виводяться на екран. Якщо є можливість, до приїзду майстра підготуйте інструкцію до пральні.

Працюємо щодня

Через поломку прання не варто скасовувати свої плани. Наші співробітники можуть провести ремонтні роботи у будь-який день тижня та у призначений вами час. Якщо є потреба, майстер приїде вже в день оформлення заявки. За терміновий виїзд вам переплачувати не доведеться. у нас фіксовані розцінки.

Заявку можна залишити не лише по телефону, а й за допомогою форми на сайті. За кілька хвилин з вами зв'яжеться наш співробітник, щоб уточнити всі подробиці. Обов'язково вкажіть зручний для вас час приїзду ремонтника.

0,3441 s
cache
12